Nevis Feeder Bot Vanity Carp Feeder 390cm H 3+3cm - 45-130g
| Cikkszám: | 1843-391 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 23.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy univerzális feederbot széria, széles dobósúly tartományokban.
A progresszív akciónak köszönhetően, az alaphelyzetben rendkívül érzékeny feederbotok a terhelés hatására folyamatosan keményednek fel, ezzel tökéletes fárasztási és dobási tulajdonságokat produkálnak.
A Light üvegszálból, a Medium és Heavy spiccek Carbonból készültek.
A maximális dobástávolság elérése érdekében még a rezgőspiccek is extra nagy méretű gyűrűkkel lettek szerelve. Hihetetlen, hogy ilyen könnyű botok mekkora erőtartalékokkal rendelkeznek!
- Hossz: 3,90 m
- Dobósúly: 45-130 g
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: Parafa
- Tagok száma: 3+3
- Szállítási hossz: 135 cm
- Tömeg: 300 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,90 m |
| Dobósúly | 45-130 g |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | Parafa |
| Tagok száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 135 cm |
| Tömeg | 300 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 12' 366cm 80gr Feeder Bot (FMBX12CFDR)
-10%
Nincs raktáron