Nevis Feeder Bot Vanity Carp Picker 300cm 2+2részes - 20-50g
| Cikkszám: | 1843-302 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Angol elegancia, kidolgozott részletek, prémium minőségű alapanyagok és alkatrészek!
- Hossz: 3,00 m
- Dobósúly: 20-50 g
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: Parafa
- Tagok száma: 2+2
- Szállítási hossz: 156 cm
- Tömeg: 200 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,00 m |
| Dobósúly | 20-50 g |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | Parafa |
| Tagok száma | 2+2 |
| Szállítási hossz | 156 cm |
| Tömeg | 200 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
-12%
Nincs raktáron