Nevis Meritőfej 60 X 50cm
| Cikkszám: | 4231-560 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 7.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nano technológiával készítettük a hálóanyaggal!
- A háló terhelhetősége és strapabírósága 5-6 szorosa a normál hálóanyagoknak.
- Szivacsos betétet kapott a hálókeret ott ahol megfogjuk ezért sokkal kezelhetőbb lett. Még a nagyméretű pontyokat is nagy biztonsággal kezeli. Az erejét tovább növeli, hogy fémből készült Y-fejjel van szerelve.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 60x50 cm |
| Hálómélység | 45 cm |
| Lyukméret | 10x5 mm |
| Anyag | Szövött háló |
| Szín | Fekete |