Nevis Merítőfej Damilos - 46x53cm 7mm
| Cikkszám: | 4237-007 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 5.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Speciális alakú, szögletes, hajlított kerettel, mellyel a szákolás sokkal biztonságosabbá válik.
Csomózott monofil anyagból készült kis lyukbőségű merítő fej. Rendkívül kis súlyú, ezért gyors merítést tesz lehetővé. Szinte azonnal megszárad és teljesen szag semleges.
- Hálókeret: 46x53 cm
- Hálómélység: 35 cm
- Lyukméret: 7 mm
- Anyag: Monofil
- Szín: Átlátszó
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 46x53 cm |
| Hálómélység | 35 cm |
| Lyukméret | 7 mm |
| Anyag | Monofil |
| Szín | Átlátszó |