Nevis Merítőfej Damilos - 55x45cm 7mm
| Cikkszám: | 4238-007 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 5.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A metálkék színű D-profilú alumínium keret szinte minden terhelést kibír!
Csomózott monofil anyagból készült kis lyukbőségű merítő fej. Rendkívül kis súlyú, ezért gyors merítést tesz lehetővé. Szinte azonnal megszárad és teljesen szag semleges. Mélysége ideális a megszákolt halak kiemeléséhez.
- Hálókeret: 55x45 cm
- Hálómélység: 35 cm
- Lyukméret: 7 mm
- Anyag: Monofil
- Szín: Átlátszó
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 55x45 cm |
| Hálómélység | 35 cm |
| Lyukméret | 7 mm |
| Anyag | Monofil |
| Szín | Átlátszó |