Nevis Merítőfej ovális 60x55cm
| Cikkszám: | 4230-560 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 4.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nagyobb méretű halak szákolására fejlesztett merítőfej.
- Az erősített alumínium profil és a fém Y-fej jól bírja a terhelést.
- A speciális fonási technikával készült hálótípus rendkívül erős és strapabíró.
- A fenékrészen micro-hálós betéttel, ezért garantáltan nem gabalyodik bele a szerelék.
- Mélységét úgy állítottuk be,hogy biztonságosan kezelje a halakat.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 60x55 cm |
| Hálómélység | 30 cm |
| Lyukméret | 15x7 mm |
| Anyag | Szövött háló |
| Szín | Zöld |