Nevis Merítőháló 180cm - 60x60
| Cikkszám: | 4249-185 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 5.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Stabil, biztos fogást nyújtó, kellően nagy fejjel rendelkező merítőháló.
Ha nem akar sok pénzt elkölteni, de mégis egy megbízható, jó minőségű merítőt szeretne használni, figyelmébe ajánljuk ezt a teleszkópos merítőhálót.
Kellően stabil és szállítás közben igazán kis helyet foglal. Az alumínium nyél teleszkópos, így a merítő teljes hossza 180 cm. A V alakú fej alumíniumból, a szárak fémből készültek.
- Hálókeret: 60x60 cm
- Hálómélység: 50 cm
- Lyukméret: 5 mm
- Teljes hossz: 180 cm
- Szállítási hossz: 70 cm
- Szín: Fekete
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 60x60 cm |
| Hálómélység | 50 cm |
| Lyukméret | 5 mm |
| Teljes hossz | 180 cm |
| Szállítási hossz | 70 cm |
| Szín | Fekete |