Nevis Merítőháló 180cm - 60x60cm
| Cikkszám: | 4206-180 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 5.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Teleszkópos, stabil, biztos fogást nyújtó merítőháló.
Nyolcszögletű, merev alumínium profilból készült nyél biztosítja a problémamentes használatot ezeknél a nagyszerű merítőknél.
A keret üvegszál-műanyag keverékéből készül, ami alacsony súly mellett rendkívül erős.
- Hálókeret: 60x60 cm
- Hálómélység: 50 cm
- Lyukméret: 5 mm
- Teljes hossz: 180 cm
- Szállítási hossz: 76 cm
- Szín: Zöld
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Keret | 60x60 cm |
| Teljes hossz | 180 cm |
| Háló | 5 mm |