Nevis Merítőháló 280cm - 70x70cm
| Cikkszám: | 4217-280 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 11.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nagyméretű fémkeretes merítőháló.
A rendkívül stabil keret fémszerkezettel csatlakozik a teleszkópos alumínium nyélhez a maximális terhelhetőség végett.
A hálótípus is extra erős szövésű, nagy strapabíróságú, igazi nagyhalas kivitel. A lehajtható fejnek köszönhetően gyorsan összecsomagolható, könnyen szállítható.
- Hálókeret: 70x70 cm
- Hálómélység: 70 cm
- Lyukméret: 10 mm
- Teljes hossz: 280 cm
- Szín: Fekete
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Keret | 70x70 cm |
| Háló | 10 mm |
| Teljes hossz | 280 cm |