Nevis Merítőháló Carp 200cm - 60x60cm
| Cikkszám: | 4216-200 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 6.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Erős fémkeret, masszív teleszkópos nyélszerkezet jellemzi ezt a merítő típust.
A háló extra erős szövésű, nagy lyukbőségű a maximális terhelhetőség érdekében.
A keretnagyság garantálja hogy nagyobb halakat is biztonsággal szákba tereljünk.
- Hálókeret: 60x60 cm
- Hálómélység: 50 cm
- Lyukméret: 8 mm
- Teljes hossz: 200 cm
- Szállítási hossz: 83 cm
- Szín: Zöld
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Keret | 60x60 cm |
| Háló | 8 mm |
| Teljes hossz | 200 cm |