Nevis Merítőháló Fej Green Carp XL - 68x56
| Cikkszám: | 4259-560 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 5.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Merev keretes nagypontyos merítő fej.
Sűrű szövésű felső és alsó részt kapott, míg az oldalsó szövet nagyobb lyukátmérőjű. Így kellően erős, strapabíró, ugyanakkor gondoskodik a halak védelméről és a szerelékünk elakadási lehetőségét is jelentősen csökkenti.
Az alumínium vázat megerősített Y-fejhez rögzítettük, amely rendkívüli erőhatásoknak is ellenáll.
- Hálókeret: 68x56 cm
- Hálómélység: 50 cm
- Lyukméret: 12x6 mm
- Anyag: Szövött háló
- Szín: Zöld
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 68x56 cm |
| Hálómélység | 50 cmHálókeret:68x56 cm |
| Hálómélység | 50 cm |
| Lyukméret | 12x6 mm |
| Anyag | Szövött háló |
| Szín | Zöld |
| Lyukméret | 12x6 mm |
| Anyag | Szövött háló |
| Szín | Zöld |