Nevis Merítőháló Fej Method Carp - 50x60
| Cikkszám: | 4260-605 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 5.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Method Carp merítőfej leginkább azoknak lehet jó választás, akik a pörgős pontyhorgászatot részesítik előnyben.
A 40x52 centiméteres méretű fejbe könnyedén beleférnek az átlag méretű pontyok, sőt, akár még a nagyobb egyedek partra segítésére is alkalmas. A kerete könnyű, mégis erős.
A nyélhez csatlakozó menetes rész elég hosszú ahhoz hogy stabilan álljon a merítő nyélben . A háló 5 mm-es lyukbősége megkönnyíti a fej, vízben történő mozgatását, nem nehezedik el, úgyhogy, ha eljött a megfelelő idő, gyorsan a ponty alá lehet azt tolni.
Puha anyaga nem roncsolja a halat, nem tesz kárt az uszonyaiban. 35 cm mélysége elegendő ahhoz, hogy a hal ne tudjon belőle kiugrani.
- Hálókeret: 50x60 cm
- Hálómélység: 35 cm
- Lyukméret: 5 mm
- Anyag: Szövött háló
- Szín: Fekete
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 50x60 cm |
| Hálómélység | 35 cm |
| Lyukméret | 5 mm |
| Anyag | Szövött háló |
| Szín | Fekete |