Nevis Merítőháló Superstrong 250cm - 66x60cm Gumírozott
| Cikkszám: | 4247-255 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 11.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Könnyű kezelhetőségű teleszkópos nyelű merítőháló, nagytestű halak szákolására. Gumírozott hálóbevonattal!
A szákfej dupla erősségű alumíniumcsőből készül, ami garantálja, hogy még a kapitális halak sem tesznek kárt benne.
Nem hajlik, nem törik. A háló extra erősségű 15 mm-es hálóanyagból készült, ami nem sérti fel a hal pikkelyeit, és ellenáll a bognártüskéknek is! Valamint gumírozott bevonatot kapott, így még könnyebben kezelhető. A nyél markolata gumiból van, stabil a fogása.
- Hálókeret: 66x60 cm
- Hálómélység: 50 cm
- Lyukméret: 15 mm
- Teljes hossz: 250 cm
- Nyél hossz: 100-185 cm
- Szín: Zöld
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 66x60 cm |
| Hálómélység | 50 cm |
| Lyukméret | 15 mm |
| Teljes hossz | 250 cm |
| Nyél hossz | 100-185 cm |
| Szín | Zöld |