Nevis Merítőháló Superstrong 250cm - 66x70cm Gumírozott
| Cikkszám: | 4258-185 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 15.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a modell egy - az átlagostól lényegesen nagyobb - profi kidolgozású merítő. Gumírozott kivitelben.
Kialakítása révén szállításkor kis helyet foglal, mindössze 100 cm-t igényel bottáskánkban, de kinyitva egy akár 250 cm-es merevkeretes merítőt kapunk.
Kifejezetten praktikus, összecsukható fejjel és teleszkópos nyéllel készült, mely a kinyitás és összetolás közben sem tud elcsavarodni. A nyél erős, masszív, elején egy vastag fogantyú kapott helyet a kényelmes fogásért.
Mérete ideálissá teszi akár ponty-, akár rablóhal horgászok számára is, legyen szó parti, vagy akár csónakos igénybevételről. A gumibevonatnak köszönhetően kevésbé akad bele a szerelék, a hal és könnyebben szárad.
- Hálókeret: 60x70 cm
- Hálómélység: 60 cm
- Lyukméret: 5 mm
- Teljes hossz: 250 cm
- Nyél hossz: 100-180 cm
- Szín: Fekete
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 60x70 cm |
| Hálómélység | 60 cm |
| Lyukméret | 5 mm |
| Teljes hossz | 250 cm |
| Nyél hossz | 100-180 cm |
| Szín | Fekete |