Nevis Meritőnyél Patriot Power Carbon
| Cikkszám: | 1670-330-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Karbon anyagú rakós merítő nyél.
Stabil, strapabíró konstrukció, alumínium csatlakozó menettel. Rakós rendszerének köszönhetően többfajta hosszban használható.
- Hossz: 3,3 m
- Szállítási hossz: 126 cm
- Tagok száma: 3
- Tömeg: 315 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Hossz | 3,3 m |
| Szállítási hossz | 126 cm |
| Tagok száma | 3 |
| Tömeg | 315 g |
| Hossz | 4,4 m |
| Szállítási hossz | 125 cm |
| Tagok száma | 4 |
| Tömeg | 500 g |