Nevis Merítőnyél Teleszkópos (2m) - Zöld
| Cikkszám: | 4246-205 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 5.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Masszív, aluminium merítőnyél.
Stabil, strapabíró konstrukció, nyolcszögletű profillal. Bronz belső menete általánosan minden fejhez használható. Csúszásgátló markolattal, műanyag szorítóval, amellyel hossztartománya állítható, rögzíthető.
- Hossz: 2,0 m
- Szállítási hossz: 107 cm
- Tagok száma: 2
- Szín: Zöld
- Tömeg: 416 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 2,0 m |
| Szállítási hossz | 107 cm |
| Tagok száma | 2 |
| Szín | Zöld |
| Tömeg | 416 g |