Nevis Mytho 300 3lb 2részes Bojlis Bot
| Cikkszám: | 1769-300 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 23.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A kedvező ára miatt sokan megijednek talán, hogy nem elég erős.
- Azonban megsuhogtatva minden kétség eloszlik, hogy a legjobb ár/érték kategóriájú botunkról van szó!
- Ebben az árban nem szokványos precíz illesztésnek köszönhetően a tesztgörbéje egyenletes, az egész blankon át szép az íve. Ugyancsak az illesztés teszi lehetővé, hogy vékony maradt az átmérő, ami növeli a fárasztási élményt.
- A karcsú bottestben rengeteg erőtartalék lapul, amelyet dobásoknál remekül tudunk kamatoztatni.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,00 m |
| Dobósúly | 3 lb |
| Anyaga | Carbon |
| Nyél | Osztott |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 155 cm |
| Tömeg | 288 g |