Nevis Nagypontyos Merítőháló 280cm - 60x55cm
| Cikkszám: | 4245-210 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 8.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Erős merevkeretes merítőháló.
Teleszkópos alumínium nyéllel, erősített hálóval.
- Hálókeret: 60x55 cm
- Hálómélység: 50 cm
- Lyukméret: 8 mm
- Teljes hossz: 280 cm
- Nyél hossz: 130-225 cm
- Szín: Fekete
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 60x55 cm |
| Hálómélység | 50 cm |
| Lyukméret | 8 mm |
| Teljes hossz | 280 cm |
| Nyél hossz | 130-225 cm |
| Szín | Fekete |