Nevis Sensor Fluo 1000m
| Cikkszám: | NS00026-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Rendkívül előnyös éjszakai horgászatok alkalmával!
- Világító sárga színe miatt a fárasztásnál folyamatosan szemmel követhető, ezért időben közbe tudunk lépni, ha a megakasztott hal akadó felé tart.
- Extrém nyúlóképességének köszönhetően a szakítószilárdságának többszörösét nyújtja a fárasztások során.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Átmérő | 0,25 mm |
| Hossz | 1000 m |
| Szakítószilárdság | 8,60 kg |
| Szín | Fluo sárga |
HASONLÓ TERMÉKEK
Trakker Clear Merev Előke Átlátszó Link Mono Stiff Link 20m - 57Lb, 25,85kg, 0,7mm
3.989 Ft
Típusonként eltérő