Nevis Sensor Fluo 300m
| Cikkszám: | NS00027-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
Nevis Sensor Fluo 300m 0,20mm
|
3201-320
|
7 db raktáron
|
1.549 Ft
|
|
|
|
Nevis Sensor Fluo 300m 0,22mm
|
3201-322
|
7 db raktáron
|
1.549 Ft
|
|
|
|
Nevis Sensor Fluo 300m 0.25mm
|
3201-325
|
5 db raktáron
|
1.689 Ft
|
|
|
|
Nevis Sensor Fluo 300m 0,28mm
|
3201-328
|
9 db raktáron
|
1.689 Ft
|
|
|
|
Nevis Sensor Fluo 300m 0,30mm
|
3201-330
|
6 db raktáron
|
1.789 Ft
|
|
Leírás
Rendkívül előnyös éjszakai horgászatok alkalmával!
- Világító sárga színe miatt a fárasztásnál folyamatosan szemmel követhető, ezért időben közbe tudunk lépni, ha a megakasztott hal akadó felé tart.
- Extrém nyúlóképességének köszönhetően a szakítószilárdságának többszörösét nyújtja a fárasztások során.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Átmérő | 0,20 mm |
| Hossz | 300 m |
| Szakítószilárdság | 5,50 kg |
| Szín | Fluo sárga |
HASONLÓ TERMÉKEK
PB Products Control Mono 0,25-0,30-0,35-0,38 mm átmérőkben - monofil főzsinór 1250 méter
8.989 Ft -tól
Nincs raktáron