Nevis Sprint Feeder Bot
| Cikkszám: | NS00060-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nevis Sprint Feeder
- A legjobb ár-érték arányú botunk,amely lehetővé teszi nehéz etetőkosarak célba juttatását.
- Még kezdő féderhorgászok is bátran használhatják a starpabíró bottestnek köszönhetően.
- Az erőtől duzzadó blank fárasztásnál is kitűnő tulajdonságokat mutat.
- Nagy keménységű SIC gyűrűkkel és parafa nyéllel készülnek.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Hossz | 3,60m |
| Dobósúly | 150g |
| Anyag | carbon-kompozit |
| Gyűrű típus | SIC |
| Nyélborítás | parafa |
| Tagok száma | 3+2 |
| Tömeg | 440g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Century C2 MK2 Master Rod Command & Control Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő
Century C2 SP Master Rod Special Performance Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő