Nevis Torrent merítőnyél 340cm
| Cikkszám: | 1672-340 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 6.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Pontyozásra is alkalmas, erős, rakós kompozit merítőnyél.
- Speciális tagosztásának köszönhetően gyorsan kezelhető.
- Elegáns, modern designnal.
- Mivel a két elsőegymás utáni tag is menetes, ezért két különböző hosszban használható.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,4 m |
| Szállítási hossz | 137 cm |
| Tagok száma | 3 |
| Tömeg | 370 g |