Okuma AK-5000 Baitfeeder Feeder Nyeletőfékes Orsó
| Cikkszám: | OK00022-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 12.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Jellemzői:
- Korrózióálló grafit ház
- Automatikusan visszaváltó nyeletőfék
- CFR: Cyclonic Flow Rotor
- 1 golyós+1 tűgörgős csapágy
- Quick-Set tűgörgős visszaforgásgátló
- Alumínium dob
- Grafit hajtókar
- T alakú ABS hajtókarfogantyú
- Esztergált bronz csiga
- S-pályás dobemelő rendszer
- RESII: Számítógéppel kiegyensúlyozott rotor
- Even Flow zsinórvezető görgő
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 5000 |
| Súly | 430g |
| Csapágyak | 1+1 |
| Áttétel | 4.5:1 |
| Kapacitás | 335m/0.25mm |
| Visszatekerés | 80cm |
| Fékerő | 12kgg |