Okuma Atomic Carp ATC-7000 FD Távdobó Orsó
| Cikkszám: | OK00028-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 13.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az ATOMIC egy sokoldalúan alkalmazható, megbízható működésű nagyhalas orsó az Okumától. Letisztult könnyű nagyhalas orsó, igazi erőgép. Az Atomic Carp kifejezetten lassú 4,5:1 átételű és 103 centis behúzásával univerzális felhasználásra javasoljuk.
Jellemzői:- 3+1 csapágy
- Azonnali visszaforgás gátló
- Sárgaréz fogaskerekek
- Elliptikus fogaskerék rendszer
- Sok lamellás japán filc fékrendszer
- Alumínium dob
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Áttétel | 4,5:1 |
| Behúzás | 103 cm |
| Csapágy | 3 db |
| Fékerő | 15 kg |
| Méret | 7000 |
| Tömeg | 590 g |