Okuma Carbonite CBBF 4000 BF 1+1BB Nyeletőfékes Orsó
| Cikkszám: | OK00038-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 11.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az egyik legkedvezőbb árú Okuma orsó család, kiváló ár-érték arányban került forgalomba.
2 féle méretben elérhető, 4000 illetve 5000 - s méretben
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Adatok | Model:4000 |
| Csapágyak száma | 1+1 |
| Súly | 304g |
| Áttétel | 5,0:1 |
| Zsinórtároló kapacitás | 180m/0.30mm |
| Behúzás | 79cm |
| Fékerő | 10kg |