Okuma Carbonite XP Baitfeeder 1BB Nyeletőfékes Orsó
| Cikkszám: | OK00032-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 15.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
CARBONITE XP NYELETŐFÉKES ORSÓ
- Gyorsan átváltó nyeletőfék
- Grafit dob
- 1 csapágy
- Precíziós elliptikus dobemelő rendszer
- Hagyományos hajtókar
- Esztergált bronz csiga
- RESII: komputerrel kiegyensúlyozott rotor
- Even Flow zsinórvezető görgő
- Hydro Block vízálló féktömítés
- Zsinór kontrolláló rendszer a dobon
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Csapágyok Száma | 1 |
| Súly | 400g |
| Áttétel | 4,5:1 |
| Orsa Kapacitás | 0,35 mm/260m |
| Vonaltekercselés | 76 cm |
| Fékerő | 9 kg |