Okuma Elsőfékes Orsó Flite Surf FLS35
| Cikkszám: | OK00057-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 69.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Flite Surf orsó a professzionális hosszú dobásra és rendkívül könnyű súlyra lett tervezve. C-40X testtel és rotorral van felszerelve, ultrakönnyű dobbal, csavarozható fogantyúval és alumínium hajtókarral az ultrakönnyűség érdekében. Hogy csökkentsük a horgászzsinórok kopását, egy darabból álló felkapókart terveztünk és speciális DLC bevonattal ellátott görgőt. Mindegyik HPB csapágy, a hosszútávú korrózió védelem elérése érdekében.
Jellemzői:
- 35 mm-es emelés szuper lassú oszcillációval
- Könnyű C-40X karbon váz
- C-40X Cyclonic Flow rotor a korrózióállóság érdekében
- Egy darabból álló felkapókar
- Even Flow görgőrendszer DLC bevonattal
- Súrlódásmentes főtengely kialakítás
- Ultrakönnyű, A7075 alumínium tengely
- Ultra könnyű csavaros fogantyú
- Ultra könnyű orsódob
- Rotor gubancgátlóval - megakadályozza a zsinór bejutását a dob alá
- Rotorfékrendszer
- Szénszálas féklamellák
- Progresszív gyorsfék
- HPB csapágyágyak
- Csigatengelyes átviteli rendszer
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súlya mindössze | 472g |
| Fékerő | 18kg |
| Átétel | 4.3:1 |
| Behúzás | 103cm |
| Zsinórkapacitás | 0.18/260m |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Baitrunner X-AERO 4000 FA Nyeletőfékes Orsó (BTXAR4000FA)
-15%
Nincs raktáron