Okuma Longbow XT BF LBXT-640 5+1bb Nyeletőfékes Orsó
| Cikkszám: | OK00029-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 21.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Jellemzői:
- Automatikusan átváltó nyeletőfékrendszer
- Soklamellás, olajozott filc betétes fékrendszer
- 5+1 csapágy a sima futásért
- Quick-set tűgörgős visszaforgásgátló
- Korrózióálló grafit ház
- Precíziós elliptikus dobemelő rendszer
- Esztergált, eloxált alumínium dob
- Erős rozsdamentes acél felkapókar
- RESII: számítógéppel kiegyensúlyozott rotor
- Pótdob
- Zsinórkontrolláló rendszer a dobon
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Áttétel | 5,0:1 |
| Kapacitás | 0,25mm / 240m |
| Csapágyak | 5+1 csapágy |
| Pótdob | van |
| Fékerő | 11kg |
| Behúzás | 73,66cm |