Okuma LS-6K Nyeletőfékes Orsó
| Cikkszám: | OK00014-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 29.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Okuma cég 2019-es újdonsága a 6K modell. Robusztus, masszív megjelenésű orsó, ami visszaidézi a klasszikus longbow megbízhatóságát, visszont követi a modern vonalvezetést. Közepes méretű, dobját távdobásra tervezték, Okuma orsóihoz képest lassú dobemelésű, melynek útja 30mm. Mérete, súlya és ereje miatt 3,60-bojlis vagy erősebb feeder botokra javasoljuk, ezt tükrözi zsinórkapacitása is: 0,30mm/370m. Pontos dobásoknál sem lesz problémánk, mert köralakú fém zsinórklipsz kíméli a zsinórunkat és biztonságosan, gyorsan kiszabadítható. Összességében ez az orsó, egy rendkívül kompakt modell, amely sokoldalú felhasználást enged és igazán szép látványt fog nyújtani a parton.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Áttétel | 5,3:1 |
| Behúzás (cm) | 104cm |
| Dob anyaga | fém |
| Csapágy (db) | 5+1 |
| Dobátmérő (cm) | 62mm |
| Fékerő (kg) | 12kg |