Okuma Orsó Custom Spod CS-7000S
| Cikkszám: | OK00068-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 29.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Okuma Custom Spod a már évek óta sikeres Custom Black CB orsó alapjain fekszik. A megerősített belső szerkezetének köszönhető, hogy kiváló orsót fejlesztettek etetőrakéta használatához. Az orsó gyárilag fel van töltve fonott zsinórral, amit már az ára magában foglal.
- Korrózióálló grafit test és rotor
- 3 + 1 csapágy
- Quick-Set végtelen visszaforgásgátló rendszer
- Alumínium eloxált orsó
- Előre feltekert 200m 30-as zsinórral
- CFR: Cyclonic Flow rotor
- Multi-disc, Japán technológia
- RESII: Számítógéppel kiegyensúlyozott rotor-kiegyenlítő rendszer
- EFRII: Even Flow Line Roller
- Puha tapintású ABS T-alakú fogantyú
- Csapágyak száma: 3+1 db
- Súly: 620 gramm
- Áttétel: 4,8:1
- Zsinórtároló kapacitás: 200m/30LBS
- Behúzás: 102 cm
- Fékerő: 15kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Korrózióálló grafit | test és rotor |
| Csapágy | 3 + 1 |
| Quick-Set | végtelen visszaforgásgátló rendszer |
| Orsó | Alumínium eloxált |
| Zsinór | Előre feltekert 200m 30-as |
| CFR | Cyclonic Flow rotor |
| RESII | Számítógéppel kiegyensúlyozott rotor-kiegyenlítő rendszer |
| EFRII | Even Flow Line Roller |
| Fogantyú | Puha tapintású ABS T-alakú |
| Csapágyak száma | 3+1 db |
| Súly | 620 gramm |
| Áttétel | 4,8:1 |
| Zsinórtároló kapacitás | 200m/30LBS |
| Behúzás | 102 cm |
| Fékerő | 15kg |