Okuma Távdobó Orsó Obsidian Carp
| Cikkszám: | OK00058-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 63.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | OKUMA |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
OBSIDIAN CARP pontyozó orsó
Fékerő: 18kg Orsó tömege: 520g, Áttétel: 4.3:1 Behúzás 103 cm Zsinórkapadítás 0.33/680m
Az Obsidian egy rendkívül könnyű pontyozó orsó, amely az Okuma C-40X karbonból - tartós, mégis könnyű grafitból - készült. A könnyű és ergonomikus érzést az ultrakönnyű orsó és a súrlódásmentes főtengely kialakítása teszi tökéletessé, amely kiküszöböli az ellenállást tekerés közben. Az Obsidian szuperlassú dobemelése és a csigatengelyes erőátvitel kivételes zsinórfekvést és kiváló dobást biztosít.
- 35 mm-es löketű tengely szuperlassú oszcillációval
- Könnyű C-40X karbon váz és oldallap
- C-40X konstrukció és ciklonikus áramlású rotor a korrózióállóság érdekében
- Ultrakönnyű csavarozható fogantyú
- Ultrakönnyű orsóház
- Even Flow görgőrendszer DLC bevonattal
- Súrlódásmentes főtengely kialakítás
- Ultra-könnyű A7075 alumínium tengely
- Rotor Tangle Guarddal - megakadályozza a zsinór bejutását a tengelybe
- Rotor fékrendszer
- Szénszálas féklamellák
- Gyors progresszív fékhúzás
- Csigatengelyes erőátviteli rendszer
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Fékerő | 18kg |
| Orsó tömege | 520g |
| Áttétel | 4.3:1 |
| Behúzás | 103 cm |
| Zsinórkapadítás | 0.33/680m |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Baitrunner X-AERO 4000 FA Nyeletőfékes Orsó (BTXAR4000FA)
-15%
Nincs raktáron