Penn Elsőfékes Orsó Affinity II Longcast Custom Carbon 7000
| Cikkszám: | PE00035-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 71.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | PENN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
PENN Affinity II 7000 Longcast Custom Carbon távdobó orsó
Fantasztikus egyedi távdobó orsó, amely különféle könnyű karbon elemekkel van felszerelve, egy rendkívül tartós, mégis könnyű pontyozó orsót alkotva. Emellett a titán főtengely szintén csökkenti a teljes tömeget és javítja az orsó merevségét is. A tömített Full carbon HT-100 fékrendszer kialakítása maximális megbízhatóságot és kifinomult működést biztosít a pontyhorgász számára. Az Affinity II LC Custom Carbon egy további alumínium/karbon pótdobbal és egy bársony tokkal kapható.
Paraméterek:
- Orsó méret: 7000
- HT-100 Full carbon fékrendszer
- Könnyű RR3 carbon fúziós Rotor
- Titánium Főtengely
- Egyedi carbon Kupak
- Superline dob carbon szoknyával
- Alumínium pótdob
- Fék típusa: első fékes
- Csapágyak száma: 6
- Súly: 570g
- Áttétel: 4.7:1
- Zsínórkapacítás: 590/0.31
- Zsínórbehúzás: 104cm
- Fékerő: 13kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Fék típusa | első fékes |
| Csapágyak száma | 6 |
| Súly | 570g |
| Áttétel | 4.7:1 |
| Zsínórkapacítás | 590/0.31 |
| Zsínórbehúzás | 104cm |
| Fékerő | 13kg |