PENN Orsó Tidal 8000 Longcast
| Cikkszám: | PE00016-00 |
| Raktárkészlet: | 3 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 60.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | PENN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Azoknak a megszállott horgászoknak, akik korán kelnek és későn vonulnak
nyugovóra, hogy becserkészhessék a tengerpartok cirkálóit, vagy a hatalmas pontyokat, olyan felszerelésre van szükségük, amelyre bátran támaszkodhatnak.
A surfcasting horgászok számára ez egy lenyűgözően erős és hihetetlenül könnyű távdobó orsót jelent, amelyet úgy terveztek, mintha a távdobás lenne a legfontosabb dolog a világon. Íme a PENN Tidal XT.
A PENN egy kiváló surfcasting orsó megalkotására irányuló küldetése során egyetlen részletet sem hagyott érintetlenül, beleértve az XRC karbonból készült merev és könnyű testet és forgórészt, a prémium fémekből megmunkált, tartós CNC-hajtóművet, valamint a HT-100 karbon alátétekkel ellátott, szinte áthatolhatatlan, tömített fékrendszert, amely egy csepp vizet, szennyeződést vagy homokot sem enged be.
Ez a tökéletes csomag az igényes szörfhorgászok számára, akár a 7000-es, akár a 8000-es méretet választod. Ez a rugalmas orsó egy igazi távdobó ínyencség. A Rocket Spool Design kifejezetten úgy lett kialakítva, hogy a pontos és nagy távolságokra történő dobást tegye egyszerűvé. Ez részben a dob formájának és kialakításának köszönhető, de a PENN innovatív X-Slow Leveline technológiájának is, amely lehetővé teszi, hogy az orsó
egyetlen dobemeléssel több mint 50 zsinórcsévélést tegyen. Ez azt jelenti, hogy kifogástalan zsinórképet érhetünk el, ami segít, hogy a zsinór dobásról dobásra szabadon peregjen le az orsóról. A hosszú dobások visszahúzása is sokkal könnyebbé válik általa. Nem kevesebb, mint 12+1 tömített golyóscsapágy járul hozzá a selymesen sima teljesítményhez a halak fárasztásakor, míg a gyorsfék rendszer lehetővé teszi a gyors váltásokat.
Mindeközben a mellékelt két zsinórkapacitás-csökkentő csatlakoztatható az dobhoz, ami azt jelenti, hogy soha nem fogsz több zsinórt használni, mint amennyire valóban szükség van.
Hazánkban egy igazán jól használható, pontyozó orsóként működő terméket fogunk a Tidalban megtalálni, ami tartósságával, finom futásával, precíziós működésével és hatalmas erejével elkápráztat minket.
Indulj a csatába egy olyan bajtárssal az oldaladon, amelyik biztosan kiállja a próbát!
Slow Leveline orsó kialakítás
7+1 tömített golyóscsapágy
Merev és könnyű XRC karosszéria
Vízálló húzás zárt HT-100 szénalátétekkel
Rocket Spool Design hosszú dobáshoz
Vízálló, zárt húzórendszer
Két sor szűkítő készlet
7000-es és 8000-es méretben kapható
Vélemények
Paraméterek
| Méret | 8000 |
| csapágyak | 8 |
| áttétel | 4.3:1 |
| súly | 582g |
| kapacitás | 550m/0.35mm 430m/0.40mm 340m/0.45mm |
| visszatekerés | 100cm |
| fékerő | 12kg |