Preston Feeder Bot Ignition 12Ft Method Feeder
| Cikkszám: | PS00250-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | PRESTON |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a botcsalád egy átfogó választékot nyújt, amely tökéletes verseny és természetes vizeken való horgászathoz. Tökéletes akciójú botok, amelyek kiváló minőségű alkatrészekből állnak és így a verhetetlen ár-érték arányú terméket eredményeznek. Ez a botcsalád valamennyi tagja alkalmazható valamennyi szituációban függetlenül attól, hogy part menti, vagy nagy távolságú, method kosaras módszert alkalmazunk. Minden bothoz tartozik egy 1 és egy 2oz-s karbon spicc.
12" Method Feeder
- Mint ahogy a neve is sugallja kiváló method módszerhez, melyet főképp nagyobb távolságok meghorgászása során nyújt jó szolgálatot. Progresszív akciója nemcsak nagy pontyokra, de dévér és egyéb fehér hal horgászatához is egyaránt ajánlott.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobósúly | 60 gramm |
| Bothossz | 3,6 m |
| Szállítási hossz | 1,85m |
| Gyűrűk száma | 13 |
| Nyélborítás | parafa+EVA (60cm) |
| Spicc | karbon |
| Spicc darabszám | 2db (1oz, 2oz) |
| Súly | 216g |