Preston Hardcase Supera Compact 6 Rod Holdall 175cm Botzsák (6 botos)
| Cikkszám: | PS00110-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 75.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | PRESTON |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A 840D és az EVA anyagok kombinációja biztosítja a tartósságot és a hosszú élettartamot.
Minden elemükben megfeleljenek a feeder horgászok igényeinek.
A PRESTON HARDCASE SUPERA 6 ROD HOLDALL akár 6 darab orsóval felszerelt bot szállítására alkalmas. Valóban tágas, és külső zsebeinek köszönhetően további eszközök szállítására is alkalmas.
A 195cm-es verzióban a két részes, 3,6 méter hosszú botok is elférnek.Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Magasság | 174cm |
| Szélesség | 31cm |
| Mélység | 29cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Fox Hűtőtáska 2személyes Étkészlettel Camolite 2 Person session Cooler/Food Bag
-25%
Nincs raktáron
Korda Compac 3 Rod Holdall 13ft Dark Kamo - botzsák Kamo színben (3 botos/390cm)
58.789 Ft
Nincs raktáron
Shimano Komplett Táska Rendszer Tactical Carp Full Compact Carryall & Cases
57.989 Ft
Nincs raktáron