Preston Versenyláda Inception 360
| Cikkszám: | PS00167-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 202.009,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | PRESTON |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A várva várt forgófoteles láda megérkezett. A PRESTON INCEPTION 360 SEATBOX az alap INCEPTION ládára épül, egy mély fiókos és egy mély modullal, 4 teleszkópos lábbal.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szélesség | 700mm |
| Mélység (zárt lábráccsal) | 543,5mm |
| Mélység (nyitott lábráccsal) | 690mm |
| Súlya | 16,5Kg |
HASONLÓ TERMÉKEK
Matrix Versenylányda S25 Lime Superbox (Ajándék Oldaltálcával)
-33%
Nincs raktáron