Preston Versenyláda Inception Station White Edition
| Cikkszám: | PS00179-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 246.019,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | PRESTON |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az új Inception Station versenyláda a már meglévő Inception versenyládák sikereire és hatékonyságaira épult és szinte ugyan azokkal a funkciókkal van felvértezve, mint például a Mag-Lok kapcsok, a talprögzítő hevederek, valamit a kellemes tapintású rögzítő csavarok.
Szuper erős és elegáns megjelenésű vázra épult, amely fehér és grafit színben is kapható. A mély rekeszes oldalfiók tökéletes a kiegészítők tárolására, míg a levehető, elválasztóval ellátott mély oldal fiók horogelőkés tároló dobozok, szerelékes létrák, vagy adott esetben bármilyen nagyobb kiegészítő tárolására használható. Az ulés és a váz között található sekély rekesz szintén alkalmas rakósbotos szerelékek tárolására. A keret alatt lévő rekesz szintén tartalmaz egy 26mm-es fedeles tálcát, ami szukség esetén további egységekkel bővíthető. A láda 6 teleszkópos lábbal felszerelt, amelyek megkönnyítik az egyenetlen vízparton való elhelyezését.
Fehér kivitel!
Főbb tulajdonságok:
- Párnázott ulőfelulet
- Mag-Lok 2 fiókos egység
- 26mm-es sekély tálca
- Fedeles tálca
- 6db 30mm-es 50cm hosszú teleszkópos lábak
- Talprögzítő csapokkal
- Deluxe párnázott vállszíj
Vélemények
Paraméterek
| Szélesség | 755mm |
| Mélység (zárt lábráccsal) | 573mm |
| Mélység (nyitott lábráccsal) | 800mm |
| Súlya | 16,22Kg |