Rhino BLX110 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (24V)
| Cikkszám: | RN00002-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 286.019,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RHINO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Fokozatmentesen kapcsolható a sebessége erőre és hátra is. Szénkefe nélküli technológia, sokkal kevesebb meghibásodási lehetőséggel! Működés közben kijelzi az akksi állapotát. Az ún "S" (Sport) állásban maximális tolóerőt képes kifejteni, ami egy kb. 3 lóerős robbanómotor teljesítményének felel meg. A felfogató mountja robosztus acél. Az egyik legkiválóbb e-motor a piacon!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tolóerő | 110LB |
| Seb. váltó | fokozatmentes |
| Szín | fekete-fehér |
| Önsúly | 14 kg |
| Szár hossz | 91 cm |
| Max csónak súly | 2000kg |
| Tápfeszültség | 24V |
| Tápkáber hossza | 1,9 m |
| Rögzítő mount | acél |
HASONLÓ TERMÉKEK
Rhino Elektromos Csónakmotor BLX 80 V2 Electric Outboard Motor
-21%
Nincs raktáron
Haswing Protruar 2.0 85 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-18%
Nincs raktáron
Haswing Protruar 1.0 65 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-15%
Nincs raktáron