Rhino Elektromos Csónakmotor VX50 ECO 50lb (12V)
| Cikkszám: | RN00003-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 116.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RHINO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Rhino VX50 ECO-t is nagyon alacsony áramfelvétel jellemzi, így egy normál kapacitású akkumulátorral is hosszú ideig üzemeltethető. Teleszkópos karjával előre menetben 5, hátra menetben 2 fokozatot állíthatunk. Gombnyomásra kibillenthető és a segéd csavar segítségével fokozatmentesen állíthatjuk be a merülési mélységet, illetve a kormányzás feszességét. A Rhino VX egyszerű felépítésével és nagyon kézhez álló és könnyű működésével hívja fel magára a figyelmet. Ez az elektromos külső motor ezrek megbízható társává vált az utóbbi időkben.
Jellemzői:
- Töltésjelzővel
- Acéltengellyel
- Extrém alacsony áramfelhasználással
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tolóerő | 50LB |
| Méret | 15cmx105cm |
| Hossz | 74cm |
| Súly | 10kg |
HASONLÓ TERMÉKEK
Haswing Protruar 1.0 65 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-15%
Nincs raktáron
Haswing Protruar 2.0 85 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-18%
Nincs raktáron
Rhino Elektromos Csónakmotor BLX 80 V2 Electric Outboard Motor
-21%
Nincs raktáron