Rhino Elektromos Csónakmotor VX65 65lb (12V)
| Cikkszám: | RN00004-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 135.009,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RHINO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Rhino VX sorozat elektromos csónakmotorjai a legerősebb készülékeknek számítanak a saját libra kategóriájukban. Takarékos a működésük. Működés közben kijelzik az akksi állapotát. A felfogató mountjuk robosztus, tartós. Az egyik legkiválóbb e-motorok a piacon!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tolóerő | 65LB |
| Seb. váltó | 5 előre/2 hátra |
| Szín | fekete-fehér |
| Önsúly | 10,0 kg |
| Szár hossz | 78 cm |
| Max csónak súly | 2100kg |
| Tápfeszültség | 12V |
| Rögzítő mount | acél |
HASONLÓ TERMÉKEK
Haswing Protruar 1.0 65 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-15%
Nincs raktáron
Haswing Protruar 2.0 85 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-18%
Nincs raktáron
Rhino Elektromos Csónakmotor BLX 80 V2 Electric Outboard Motor
-21%
Nincs raktáron