RidgeMonkey Bait Spoon XL Etetőkanál
| Cikkszám: | RM00022-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | RIDGEMONKEY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Ridgemonkey XL Spoon nagyméretű etetőkanál masszív, PVC-ből készült. Magok, pelletetek bejuttatására, Spomb töltésre kiválóan alkalmas.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Kanál mérete | 19 x14 cm |
| Mélysége | 10 cm |
| Teljes hossz nyéllel | 30cm |
| Kiszerelés | 1 db |