RidgeMonkey EscAPE XF2 Compact 2 Man Bivvy With Plus Porch Extension Sátor (2 személyes+előtér)
| Cikkszám: | RM00149-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 669.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RIDGEMONKEY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A RidgeMonkey Escape XF Bivvy termékszériát az összerakási sebesség-gyorsaság, kellő erő és stabilitás plusz természetesen a kényelem mentén tervezték meg, tökéletes terméked adva azon horgászok kezébe, akik hosszabb időt töltenek a vízparton.
Élvonalbeli technológiákat használva jött létre a XF2 Compact sátor, mely 2 ember számára nyújt tökéletes védelmet 2 ágyhellyel. Egy ember számára is tökéletes, így több hely lesz a poggyász és felszerelés számára.
A sátor megerősített rögzítési pontokkal rendelkezik, beleértve a magas teherbírású csapokat is. A maximális biztonság érdekében, iharoszlopokkal és feszítőkötelekkel is rendelkezik.
Anyaga CPAI-84 lángálló szövet 300D HydroX felülettel. Ez elősegíti a maximális szél és vízállóságot, a tökéletes légáteresztőképesség mellett, UV50+ ultraibolya védelemmel. A RidgeMonkey sátrak tökéletesen védnek bármilyen külső hatástól.
Jellemzők:
• Szupergyors szerelés és csomagolás a belső alumínium X-kerettel
• Szélálló, vízálló, lélegző 300D ripstop HydroX CPAI-84 lángálló anyag UV50+ ultraibolya védelemmel
• Levehető előlap különféle konfigurációkkal
• Nagy teherbírású YKK cipzárak teljes körű vízállósággal
• Mágneses botrögzítők
• Megerősített rögzítési pontok, nagy teherbírású leszúrókkal
• Hordtáska mellékelve
• Védett bejegyzett formatervezés
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Sátor méretei | |
| Magasság | 1900 mm |
| Szélesség | 2400 mm |
| Mélység | 2000 mm + 800 mm vízterelő |
| Összehajtott méret | 2000 mm x 420 x 200 mm |
| Sátor súlya | 25 kg |
| Kiegészítők súlya | 7kg |
| A sátorhoz járó frontpanel jellemzői | |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 2400 mm |
| Mélység | 2000 mm |
| Szállítási méret | 1300 mm x 400 x 200 mm |
| Súlya | 15 kg |