RidgeMonkey EscAPE XF2 Plus Porch Extension Sátor Előtér
| Cikkszám: | RM00150-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 249.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RIDGEMONKEY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Escape XF2 Compact vagy XF2 Standard elejére tervezett kiegészítő panel, hatalmas extra helyet tud teremteni. Az XF2 Plus frontpanel ugyanabból az exklúzív HydroX anyagból készül, mint a többi XF2 Bivvy termék, mely tökéletes feltételeket teremt, minden körülmény között.
Jellemzők:
• Szélálló, vízálló, lélegző 300D ripstop HydroX CPAI-84 lángálló anyag UV50+ ultraibolya védelemmel
• Nagy teherbírású YKK cipzárak teljes körű vízállósággal
• Mágneses botrögzítők
• Megerősített rögzítési pontok, nagy teherbírású leszúrókkal
• Védett + bejegyzett formatervezés
• XF2 Standard és Compact sátorral kompatibilis
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méretek | |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 2400 mm |
| Mélység | 2000 mm |
| Szállítási méret | 1300 mm x 400 x 200 mm |
| Súlya | 15 kg |