RidgeMonkey EscAPE XF2 Standard 2 Man Bivvy Sátor (2 személyes)
| Cikkszám: | RM00143-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 529.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RIDGEMONKEY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Jellemzői:
- Szupergyors szerelés és csomagolás a belső alumínium X-kerettel
- Szélálló, vízálló, lélegző 300D ripstop HydroX CPAI-84 lángálló anyag UV50 + ultraibolya védelemmel
- Levehető előlap különféle konfigurációkkal
- Elülső, oldalsó és hátsó szúnyoghálló
- Nagy teherbírású YKK cipzárak teljes körű vízállósággal
- Mágneses botrögzítők
- Megerősített rögzítési pontok, nagy teherbírású leszúrókkal
- Hordtáska mellékelve
- Kétéves garancia
- Védett bejegyzett formatervezés
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méretek | M 1900mm x SZ 2400mm x M 2400mmm + 800mm hátsó vízterelő |
| Csomagolási méret | H 2000mm x SZ 420mm x M 220mm |
| Sátor súlya | 27kg |
| Tartozékok súlya | 7kg |