Ridgemonkey Gázfőző Quad Stove Pro Mini
| Cikkszám: | RM185000 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RIDGEMONKEY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
RidgeMonkey Quad Stove Pro Mini gázfőző
A RidgeMonkey rendkívül elismert, szuperstabil négyszögletes kialakításával, hihetetlenül alacsony súlypontjával és négy magasságban állítható összecsukható lábával a nagy teljesítményű Quad Stove Pro páratlan teljesítményt, stabilitást és sokoldalúságot nyújt. Teljesen új gázkondenzátorcsővel rendelkezik, amely biztosítja a hatékony gáz-felhasználást a leghidegebb körülmények között is. Távoli gázcsatlakozás és stabil kialakítás szinte minden terepen.
- Szuper stabil kialakítás
- Rozsdamentes acélból fonott tömlők és konstrukció
- Állítható magasságú összecsukható lábak
- 2400W nagy teljesítményű kimenet
- Gázkondenzátor cső * új Távoli piezo gyújtás * új Tartozék hordtáska,
- kenyérpirító fogantyú tartó és gázpalack állvány
- Védett bejegyzett minta
- Alkalmas az összes EN417 ISO csavarmenetű bután / propán keverék hengerhez
- Méretek összecsukva: 9 x 9 x 7,5 cm
- Méretek teljesen szétszerelt állapotban: 12,5 x 12,5 x 8,5 cm
- Súly: 400 g
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Tulajdonságai | Szuper stabil kialakítás |
| Rozsdamentes acélból fonott tömlők és konstrukció | |
| Állítható magasságú összecsukható lábak | |
| 2400W nagy teljesítményű kimenet | |
| Gázkondenzátor cső * új Távoli piezo gyújtás * új Tartozék hordtáska, | |
| kenyérpirító fogantyú tartó és gázpalack állvány | |
| Védett bejegyzett minta | |
| Alkalmas az összes EN417 ISO csavarmenetű bután / propán keverék hengerhez | |
| Méretek összecsukva | 9 x 9 x 7,5 cm |
| Méretek teljesen szétszerelt állapotban | 12,5 x 12,5 x 8,5 cm |
| Súly | 400 g |