Ridgemonkey Napelemes Töltő Vault USB-A PD 21W Solar Panel
| Cikkszám: | RM596000 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 49.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | RIDGEMONKEY |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A napelemes technológiának köszönhetően ingyenesen töltheti USB-eszközeit!
A két nagy teljesítményű USB-A porttal, a kompakt összecsukható kialakítással és a masszív, időjárásálló külsővel a RidgeMonkey Vault USB-A 21 W-os Solar Panel könnyen használható és szállítható, akár túrázik, kempingezik vagy horgászik.
Két karabinerrel szállítjuk, amelyek ideálisak a napelem fákra való felakasztására, vagy akár a hátizsákra rögzítésére is útközben.
Jellemzői:
- Két 5V 2.4A USB port
- Automatikusan felismeri a csatlakoztatott eszközt
- Automatikusan optimális áramot szolgáltat
- Időjárásálló külső
- Kompakt, összecsukható kivitel
- 2x karabinerrel szállítjuk
- USB-A Multi Out kábelt tartalmaz
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kiszerelés | 1db |
| Súly | 600g |
| Összecsukott méretek | 28 cm (hossz) x 15,5 cm (sz) x 3 cm (m) |
| Nyitott méretek | 66 cm (hossz) x 28 cm (sz) |
HASONLÓ TERMÉKEK
FOX Halo 48K Power Pack Powerbank Külső Akkumulátor (48000mAh)
-26%
Nincs raktáron