Sensas Feeder Orsó Distance 6000 FV
| Cikkszám: | SE00014-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 34.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SENSAS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Feeder horgászatra tervezett orsó. Többféle halat, így a pontyot is gond nélkül kezelhet vele. Masszív felépítése nehéz etetőkosarakhoz is ajánlott.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Pót dob | 1 |
| Dob kapacitás | 0.28/150m |
| Súly | 425g |
| Áttétel | 5.5:1 |
| Zsinór behúzás | 103cm |
| Golyóscsapágy | 5 |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano BAITRUNNER ST 6000 RB nyeletőfékes orsó (BTRSTR000RB)
-10%
Nincs raktáron