Serie Walter Racer Feeder 360PQ (SWRF360PQ) Feeder Bot
| Cikkszám: | WT00013-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 49.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | WALTER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A piacvezető SuperNova széria, valamint a zászlóshajó Continental botok legtöbb közös tulajdonságát sikerült egy botcsaládban ötvözni: rendkívül karcsú - még a Continentál is karcsúbb - bottest, csúcskategóriás gyűrűsor és Fuji orsótartó,a botokhoz harmonikusan illeszkedő spiccarzenállal.
Amiben különbözik az eddigiektől, az a szállítását még szerelt állapotban is lehetővé tevő bélelt táskája. A megszokott 330-360-390-es méretek mellett egy rendhagyó 375-ös hosszban is kapható kellemesen lágy karakterisztikával, de erős bottesttel.
Mint minden Racer fejlesztés, ez is versenypályán született, de nem csak versenyzőknek teszi majd boldogabbá a horgászattal töltött napjait.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobósúly | 100 g |
| Méret | 3,6 méter |
| Bottest anyaga | High Modulus Carbon |
| Tagok Száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 127 cm |
| Gyűrűk száma | 17 |
| Gyűrűk anyaga | SIC |
| Nyélborítás | Parafa+EVA |
| Súly | 215 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Sonik Spod/Marker Bot Dominatorx Rs Hybrid Rod 12Ft (360cm) 2részes - 4,5lb
49.989 Ft
Nincs raktáron
Daiwa Ninja X Carp 13' (390cm) 3,5 lb 2 Részes Bojlis Bot (11595-397)
-21%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class 13" (390cm) Distance Feeder 3 részes 1-150g
-18%
Raktáron