Serie Walter Racer Feeder 375MQ (SWRF375MQ) Feeder Bot
| Cikkszám: | WT00014-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 52.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | WALTER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A piacvezető SuperNova széria, valamint a zászlóshajó Continental botok legtöbb közös tulajdonságát sikerült egy botcsaládban ötvözni: rendkívül karcsú - még a Continentál is karcsúbb - bottest, csúcskategóriás gyűrűsor és Fuji orsótartó,a botokhoz harmonikusan illeszkedő spiccarzenállal.
Amiben különbözik az eddigiektől, az a szállítását még szerelt állapotban is lehetővé tevő bélelt táskája. A megszokott 330-360-390-es méretek mellett egy rendhagyó 375-ös hosszban is kapható kellemesen lágy karakterisztikával, de erős bottesttel.
Mint minden Racer fejlesztés, ez is versenypályán született, de nem csak versenyzőknek teszi majd boldogabbá a horgászattal töltött napjait.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobósúly | Max. 80 g |
| Méret | 3,75 méter |
| Bottest anyaga | High Modulus Carbon |
| Tagok Száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 131 cm |
| Gyűrűk száma | 17 |
| Gyűrűk anyaga | SIC |
| Nyélborítás | Parafa+EVA |
| Súly | 220 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Beastmaster Feeder DX 12' 365cm 90gr Feesder Bot (BMDXPR90FDR)
-10%
Nincs raktáron