Shimano AERO Specimen Mono Bojlis Zsinór 0,24mm (AEROS8LBQP)
| Cikkszám: | SH00046-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 1,56 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Aero Specimen egy kivételesen magas csomótűrő képességgel rendelkező monofilzsinór. Magas az UV ellenálló képéssége és igen jó kopásállósága. Ez a barna színű, de áttetsző zsinór nagyon kedvező árú és tökéletes választás a pontyhorgászok számára.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 0,24mm |
| Szakítószilárdság | 8lb |
| Kiszerelés | 2480m |